Tanévnyitó 2020!

Tisztelt Szülők!

Nagy-nagy örömünkre kezdetét veszi a 2020-2021-es tanév hagyományos munkarendben, a tanulók iskolába járásával. Iskolánk ezért elkészítette az intézményre vonatkozó INTÉZKEDÉSI TERV-et, amelyet több helyen eljuttattam a szülőkhöz (KRÉTA rendszer, iskolánk honlapja, Facebook oldala). Ebben a járványügyi helyzetben Önöknek és nekünk, pedagógusoknak óriási a felelősségünk gyermekeink egészségének megóvásában. Arra kérem Önöket, maradjon otthon a gyermek, ha beteg, ha a megfázás tüneteit tapasztalják rajta, (láz, hányás, hasmenés, légszomj, ízérzékelés elvesztése, nehézlégzés, hidegrázás, köhögés tünetek esetében) hiszen egy beteg gyermek képes az iskolai közösséget és a többi tanuló családját is megfertőzni. Ha gyermekeiken a betegség tüneteit tapasztalják, konzultáljanak háziorvosukkal! Telefonon vegyék fel a kapcsolatot a gyermek osztályfőnökével, aki készséggel segít abban, hogy a tanuló ne maradjon le a tanulásban! Itt az iskolában mi vigyázunk a gyermekekre! A szülők és illetéktelen személyek nem léphetnek be az intézmény épületeibe. Probléma esetén telefonon, emailben egyeztethetnek a pedagógusokkal, intézményvezetéssel: (Nagyrábé 0654534070; moriczsuli@nagyrabe.hu; Bihartordán 0654534004; torda.titkarsag@gmail.com). Bízom abban, hogy ugyanolyan jól tudunk gyermekeink érdekében együttműködni, mint a digitális munkarend idején és akkor a tanulók oktatását-nevelését itt az iskola épületében folytathatjuk.

Köszönettel, jó egészséget kívánva:

Tisztelettel: Herczeg Imréné