Osztályaink

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola
2020/2021. tanév

Nagyrábé, Rétszentmiklósi 1/b.

1.a osztályfőnök: Karalyosné Martin Judit
23 fő
  1. Balogh Anita
  2. Bézi Ádám
  3. Bilincsi Fanni
  4. Dan Edit
  5. Dan Tamás
  6. Dobrovics Norbert
  7. Dózsa Márkó Lajos
  8. Éles Tamás László
  9. Farkas Hanna
  10. Farmasi Ágnes
  11. Frank Sára Fédra
  12. Für Zorka Napsugár
  13. Gál Márton
  14. Gáll Márton
  15. Győri Sára Zsófia
  16. Kerékgyártó Bence
  17. Kollárik Dóra
  18. Kollárik Dorina
  19. Koszorus Laura Zoé
  20. Kuklis Attila Zoltán
  21. Kunos Nándor Levente
  22. Pálfi Bernadett Napsugár
  23. Tóth Darinka Loretta
2.a osztályfőnök: Hagymásiné Nagy Ildikó
20 fő
  1. Balogh Kevin
  2. Balogh Vanessza Eugénia
  3. Boldis Levente
  4. Dajka Ernő Zalán
  5. Éles Ábel
  6. Gyarmati Márton Ádám
  7. Horváth Hanna Mária
  8. Kiss Tünde
  9. Kuklis Dorina Jázmin
  10. Makula János
  11. Pántya Panna
  12. Patai Hanna Barbara
  13. Patai Tamás
  14. Szabó Hanna
  15. Szilágyi Marcell János
  16. Szilágyi Szabina Tímea
  17. Szűcs Gabriella
  18. Tiszai Dániel
  19. Varga Emese
  20. Varga László Levente
Nagyrábé, Rétszentmiklósi út 2/c.
3.a osztályfőnök: Sólyom Judit
15 fő
  1. Balogh Ágnes
  2. Bende Bianka
  3. Bézi Fanni
  4. Czikó Bors Máté
  5. Fekete Noel
  6. Hagymási Tamás
  7. Hárshegyi Zsigmond
  8. Izsó Krisztián Márk
  9. Kollárik Luca
  10. Mester Dorina
  11. Mező Rafael Krisztofer
  12. Nagy Martin
  13. Szabó Zsófi
  14. Tiszai Tibor
  15. Veress Tilda Zoé
4.a osztályfőnök: Nagyné Tóth Mária
17 fő
  1. Ajtai Miranda Diána
  2. Bai Dóra
  3. Balku Zsófia
  4. Fejes Imre
  5. Garabuczi Réka
  6. Gerő Attila
  7. Harmati Karolina
  8. Mezei Dzsenifer
  9. Mezei Dzsesszika
  10. Nagy Nóra Anna
  11. Rácz Tamás Richárd
  12. Simon Nikolasz
  13. Szabó Dorina
  14. Szabó Lóránt Gyula
  15. Szabó Mirella Viktória
  16. Sziki Janka Eszter
  17. Szilágyi Mira
5.a osztályfőnök: Tiszai Sándorné
18 fő
  1. Balogh Petra
  2. Boldis Vivien Tímea
  3. Czofa Árpád László
  4. Cseh Dávid
  5. Dajka Petra
  6. Dan Péter
  7. Éles Gyula
  8. Gerő Zoltán
  9. Kasza Róbert
  10. Kiss László
  11. Magócs Csilla
  12. Makula Ramóna Anna
  13. Oláh Anna Vivien
  14. Patai Imre
  15. Szabó Mira
  16. Szilágyi Krisztián
  17. Tüdős Judit Réka
  18. Varga Csaba
6.a osztályfőnök: Németh Emil
21 fő
  1. Bai Hajnalka
  2. Bai Imre
  3. Czofa Mátyás
  4. Damu Lara
  5. Dan Richárd
  6. Dózsa Napsugár Luca
  7. Fekete Dominika
  8. Fekete Erik
  9. Gál Péter
  10. Gönczi Eleonóra
  11. Gyöngyösi Alex István
  12. Harangozó Dóra
  13. Mező Dominik Leó
  14. Mikula Tivadar Brendon
  15. Mohácsi Szabina
  16. Nagy Attila Krisztián
  17. Nagy Nándor Imre
  18. Nyerges Zora
  19. Tiszai Kinga
  20. Tóth Róbert
  21. Tóth Zoltán Máté
7.a osztályfőnök: Ballai Józsefné
14 fő
  1. Balogh László Levente
  2. Bende Ádám
  3. Dudoma Dávid Ádám
  4. Fejes Péter Antal
  5. Illés Karolina Ágnes
  6. Jenei Mária Boglárka
  7. Lőrinc Péter
  8. Mikula Diána
  9. Mikula Dzsenifer
  10. Nyerges Botond
  11. Oláh Bence
  12. Szilágyi Viktória
  13. Tóth Liliána
  14. Tóth Mátyás
8.a osztályfőnök: Tóth Mária Zsuzsánna
19 fő
  1. Balogh Gergő
  2. Bézi Hajnalka
  3. Borsi Ákos
  4. Guba Roland
  5. Gyenge Ákos
  6. Karalyos Zoltán
  7. Kasza Zsolt Rikárdó
  8. Laczó Kitti
  9. Mester Lajos István
  10. Mester Márk Erik
  11. Mohácsi Fanni Dorina
  12. Orosz András
  13. Pásztor Tamás
  14. Patai Boglárka
  15. Pongrácz Hanna
  16. Szabó Ádám Dávid
  17. Szabó Martin
  18. Tiszai Attila
  19. Tóth Kevin Alen
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye
1.-3.b osztályfőnök: Bagosiné Papp Katalin
13 fő (6fő + 7fő)
  1. Balogh Kamilla Napsugár
  2. Dajka Kitti
  3. Mirkó Lívia
  4. Nagy Flóra Anita
  5. Nagy János
  6. Nagy Lilien
  7. Nyerges Imre Bence
  8. Oláh Gábor Milán
  9. Parti Petra
  10. Szilágyi Gábor Mihály
  11. Tiszai Tamara Éva
  12. Varga Roland
  13. Varga Tifani
2.-4.b osztályfőnök: Pappné Sólyom Ildikó
19 fő (7fő + 12fő)
  1. Burai István Medárd
  2. Dajka Dominik Antal
  3. Duka Klaudia Vivien
  4. Eszenyi Zsófia Mária
  5. Harangi István Balázs
  6. Kelemen Kevin
  7. Kelemen Milán
  8. Kerekes Rikárdó Frederik
  9. Lakatos Viktor Márk
  10. Lakatos Zsolt Kálmán
  11. Makula Georgina Mária
  12. Nagy Blanka Laura
  13. Nagy Kevin Gyula
  14. Parti Csaba
  15. Rézmüves Csaba Levente
  16. Rézmüves Inez Bernadett
  17. Rostás Roland Rikárdó
  18. Suki Miranda Jázmin
  19. Tiszai Kitti Nikolett
5.-6.b osztályfőnök: Kállai Imréné
24 fő ( 14 fő + 10 fő)
  1. Bacsó György
  2. Bacsó Ivett Kinga
  3. Bai Zsuzsa
  4. Balogh Klarissza Erzsébet
  5. Baranyi Dorina Panna
  6. Bogdán Éva Andrea
  7. Burai Elizabet Jázmin
  8. Csóka Béla Zoltán
  9. Dajka Bianka
  10. Dudoma Ágnes Lenke
  11. Duka Jusztina Heléna
  12. Hagymási Nóra
  13. Horváth Hanna
  14. Horváth Letícia
  15. Kovács Krisztina Georgina
  16. Makula Irén Veronika
  17. Makula Erik
  18. Nagy Attila Mátyás
  19. Nagy Bianka Ibolya
  20. Parti Dániel Imre
  21. Reszegi Fanni
  22. Szabó Kiara Tatjána
  23. Varga Péter
  24. Vincze Regina Ildikó
7.b osztályfőnök: Némethné Törő Enikő
11 fő
  1. Bacsó Krisztina Anna
  2. Bacsó Lara Kitti
  3. Balogh Róbert Artúr
  4. Balogh Vanessza Zsuzsanna
  5. Béres Nóra Lili
  6. Burai Zoltán Máté
  7. Faragó Orsolya Veronika
  8. Miklós Milán
  9. Páll Dominik Imre
  10. Suki Ádám Máté
  11. Szabó Kitti
8.b osztályfőnök: Lendvai Edina
10 fő
  1. Kányási Péter
  2. Karalyos Zsombor Márk
  3. Kecskés Karina
  4. Lakatos Katalin Ramóna
  5. Lakatos Viktor
  6. Nagy Milán
  7. Nyerges Viktória Ivett
  8. Reszegi Máté Imre
  9. Szabó Joakim Rómeó
  10. Végh Dóra Noémi

2020-2021. tanév
Szülői munkaközösségi tagok
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Vezető: Szabóné Sólyom Anikó
Helyettes: Baloghné Kása Ágnes

1.a

Baloghné Kása Ágnes

Kerékgyártóné Szabó Bernadett

2.a

Patai Tiborné

Szűcsné Balogh Ildikó

3.a

Szabóné Sólyom Anikó

Baloghné Kása Ágnes

4.a

Fejes Imréné

Oláh Melinda

5.a

Danné Torma Edit

Éles Gyuláné

6.a

Tiszainé Orosz Ilona

Gállné Harangi Melinda

7.a

Aranyi Anikó

Szilágyiné Szabó Boglárka

8.a

Dajka Mária

Patainé Nagy Anita

2020-2021. tanév
Szülői munkaközösségi tagok

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye

Vezető: Győri Mariann
Helyettes: Szabóné Koncz Ágnes

1.b

Dajkáné Bagdács Alexandra

Hodosné Balogh Erika

2.b.

Partiné Bíró Edina

Szabó Katalin Zita

3.b

Mirkóné Elek Anita

Szilágyi Andrea

4.b

Eszenyiné Pikó Zsuzsanna

Balogh Nikolett

5.b

Bacsóné Varga Annamária

Karalyos Ildikó

6.b

Csóka Béláné

Bai Gyuláné

7.b

Pállné Mező Judit

Miklósné Molnár Katalin

8.b

Tóth Anikó

Győri Marianna